2599 zł
Gwarancja najniższej ceny i najszybszej wysyłki
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

TORONTO - dom letniskowy szkielet drewniany Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 2100zł. Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 49.64 m²
+ Taras13.93 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
14.70 x 16.65 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Warianty projektuwersja letniskowa, wersja całoroczna
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1Wiatrołap2.612.61
2Pokój dzienny18.9918.99
3Kuchnia4.924.92
4Łazienka3.253.25
5Pokój10.1410.14
6Pokój9.739.73
Suma49.6449.64
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ Taras
49.64 m²
13.93 m²
Powierzchnia zabudowy
+ Taras
57.95 m²
13.93 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 49.64 m²
Powierzchnia całkowita 57.95 m²
Kubatura 260.17 m³
Kąt nachylenia dachu35°
Wymiary budynku
długość x szerokość
8.65 x 6.70 m
Wysokość budynku 5.66 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
14.70 x 16.65 m
Ilość pokoi3
Dachdwuspadowy
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń6
Pow. tarasów13.93 m²
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.18.52 m²

Opis i technologia projektu

TORONTO - dom letniskowy szkielet drewniany
 
 
 
 
Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 2100zł.  Pełen uroku projekt domu letniskowego Toronto jest propozycją dla wszystkich Inwestorów, którzy cenią sobie zrównoważenie proporcji oraz tradycję. Dwuspadowy dach zapewni sprawne odprowadzenie opadów, czerwień dachówki znakomicie współgra z klinkierowym cokolikiem oraz murkiem zdobiącym wejście i taras w tej samej żywej tonacji kolorystycznej. Wszystkie okna przewidziane w domu letniskowym Toronto wyjątkowo korzystnie prezentują się z drewnianymi okiennicami, nadającymi projektowi wyjątkowo ciepłego, sielankowego charakteru.

Dopełnieniem współgrającym z okiennicami jest odeskowanie znajdujące się na ścianach zachodniej i wschodniej Toronto. Do zaprojektowanego z dbałością wnętrza wchodzi się przez wiatrołap, z którego przechodzi się do pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Znajduje się w nim miejsce na kominek oraz przejście na niespełna 14 metrowy taras. Zarówno kominek, jak i rozległy taras umożliwią spędzanie czasu w dni świąteczne i powszednie w gronie rodziny lub znajomych, tak w lecie, jak i zimie. Przy wyborze projektu domu letniskowego warto zwrócić uwagę na to, żeby dom był w nie wyposażony. Łazienka oraz dwie sypialnie dopełniają układu pokoi. Wybierz Toronto dla Twojej rodziny.


Zobacz projekt TORONTO 2 - domki bliźniaki.
Zobacz TORONTO dom letniskowy w wersji murowanej

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Projektowany budynek wykonany będzie w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Główną konstrukcję nośną stanowić będą: ławy i wieńce żelbetowe oraz ściany nośne w szkielecie drewnianym spięte podwójnym oczepem, nad budynkiem zaprojektowano dach dwuspadowy oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej w formie wiązarów krokwiowo-jętkowych z grzędą. Drewno użyte do wykonania elementów konstrukcyjnych budynku powinno być klasy co najmniej C-24 i wilgotności nie większej niż 18%.

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Zestawienia materiałów

Technologia drewniana szkieletowa
Stal540.3 kg
Drewno11.847 m³
Dach95 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy26210 zł
Stan surowy57662 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne36530 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne15235 zł
Instalacje i przyłącza28176 zł
Suma163812 zł

Realizacje projektu "TORONTO dom letniskowy szkielet drewniany"

Realizacja projektu domu - TORONTO

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź