Ogrzewanie elektryczne może być tanie

2016-01-11
BVF Heating Solutions – producent systemów – powstał w 1990, to lider rynkowy w zakresie rozwiązań grzewczych. BVF Heating Solutions oraz setki tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie, kierują się tymi samymi celami. Naszym wspólnym celem jest tworzenie przyjaznych środowisku i energooszczędnych systemów grzewczych.

Firma EKOIntegrator wykonała dla nas kilka symulacji cenowych oferowanych przez nich systemów. Koniecznie zobaczcie:

ALEXANDRIA

KATANIA 2

LAMIA 2

LAMIA 3

Producent BVF / CALEO ma jasny cel aby dostarczać do naszych domów ciepło dzięki proekologicznym i zdrowym rozwiązaniom.

EKOintegrator - Dom Pełen Energii
Wyłączny dystrybutor CALEO i BVF na Polskę. Łączymy technologie energooszczędne. Oszczędzamy twoje pieniądze! Z szerokiej oferty rynkowej wybraliśmy najlepsze, najbardziej kompatybilne i efektywne rozwiązania, które w efekcie mają doprowadzić do tego, aby:
-twój dom był cieplejszy
-koszty ogrzewania malały
-koszt instalacji pozostał taki sam
a nawet…
-ogrzewanie było zupełnie bezpłatne!

EKOintegrator:
doradza   •   projektuje    •   instaluje…

Pomagamy w dostosowaniu Państwa domu do wymagań prawnych związanych z energooszczędnością
Strona główna www.ekontegrator.pl
Fanpage – https://www.facebook.com/cieplydom?fref=ts

Jakość i standardy
Unikalne systemy gwarancji. Dlaczego BVF-CALEO daje o 13 lat dłuższą gwarancję niż producenci większości systemów grzewczych?
Nasze produkty mają najwyższą jakość i odpowiadają światowym standardom. Fabryka systemów grzewczych pracuje zgodnie z certyfikatem ISO 9001 – najwyższym poziomem kontroli jakości, używając najnowocześniejszych materiałów.Nasze zaawansowane produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie UE.
Innowacja i technologia

Stały rozwój produktów
Nasza firma dostrzegła długodystansowy potencjał w użytkowaniu odnawialnych źródeł energii – OZE. Produkując nowoczesne systemy ogrzewania elektrycznego, tworzymy rzeczywistość, w której klienci mogą ogrzewać domy energią wyprodukowaną przez siebie samych, uniezależniając się tym samym od wzrostów cen energii. Nasze systemy mogą być sterowane zdalnie przez Internet, podnosząc komfort i dając szansę na jeszcze większe oszczędności energii.

Kreujemy nowoczesne systemy grzewcze
Produkty powstają na bazie licznych badań i ekspertyz
Nasi specjaliści z BVF i CALEO oraz eksperci inżynierowie, cały czas badają, testują jakość i zastosowania naszych systemów grzewczych. Można powiedzieć, że dzięki ich doświadczeniu, nie tylko uzyskujemy wysoką jakość, ale wręcz współtworzymy nasze systemy.
Inżynierowie i ekipy montażowe na całym świecie, oferują najwyższe standardy obsługi klientów. Naszym celem jest obsługa klientów w najszybszym, możliwym czasie. Uczestniczymy w całym procesie począwszy od projektowania aż do zainstalowania i zaprogramowania systemów.

Środowisko i zrównoważony rozwój
Nowoczesna inżynieria budowlana
Coraz bardziej zaostrzone normy budowlane wpływają na ciągłą zmianę i rozwój technologii. Innowacyjność na polu technologii grzewczych również wynika z troski o zrównoważony rozwój przyszłości: zmniejszenie zużycia energii skutkuje mniejszymi kosztami ogrzewania i wywiera mniejszy wpływ na środowisko naturalne.
Wybuduj swój dom świadomie, nie instalując tradycyjnych systemów grzewczych zanieczyszczających środowisko. Wykorzystaj OZE i bądź niezależny od wzrostów cen energii.BVF H-MAT
Bardzo cienka samoprzylepna mata do ogrzewania podłogowego.
elektromos padlófűtés fűtőszőnyeg

Montaż w kleju do płytek!
Grubość maty grzewczej BVF H-MAT to tylko 3,8mm, co w przeciwieństwie do tradycyjnych kabli grzewczych pozwala na montaż komfortowego ogrzewania podłogowego bez zmiany wysokości podłoża.
Elastyczna siatka montażowa pozwala na dowolne dopasowanie ogrzewania do kształtu pomieszczeń. Szerokość maty – 50cm to tylko wymiar maty do pakowania. Samoprzylepna siatka montażowa delikatnie zabezpiecza matę grzewczą pod podłożem. Mata posiada zasilanie tylko z jednej strony. Montaż mat BVF H-MAT jest więc prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.


CALEO CA
Folia grzewcza klasy Premium


OGRZEWANIE PODŁOGOWE, SUFITOWE I ŚCIENNE
Technologia folii grzewczej CALEO daje wyjątkowe możliwości dla nowoczesnej inżynierii i przemysłu budowlanego. Używając tej technologii, można w bardzo prosty sposób uzyskać główny system ogrzewania domów, jak również w niewysokiej cenie podnieść komfort poszczególnych pomieszczeń. Bardzo cienka grubość folii – ok. 0,4mm daje możliwości podniesienia komfortu istniejących mieszkań i domów.Wyłączny dystrybutor Caleo i BVF w Polsce
EKOINTEGRATOR – BVF Polska Sp. z o.o.
ul. Bolka 15/41; Poznań – zapraszamy w godzinach 9:00 do 17:00
Telefon: 61 646 06 01 kom. 888 343 344 ; 501 39 88 22;
mail: biuro@ekointegrator.pl
www.caleo.pl ; www.EkoIntegrator.pl

Proponowane projekty